אחסון אתרים, סטרימינג, שרתים יעודיים

03-6872767
LiveZilla Live Chat Software

מחשבון VPS - הרכבת מפרט מותאם אישית

קבל הצעה עכשיו
שם:
אימייל:
טלפון:

אחסון שרתים - Host & Found

זקוקים לשירותי השכרת שרת אחסון? מתלבטים בין סוגי האחסון השונים? המאמר הבא נועד לעשות לכם סדר בבלגאן ולהעניק לכם את כל המידע לו אתם זקוקים בכדי לבחור את שירות האחסון המתאים לכם ביותר.

אחסון שרתים ומה שביניהם

בטרם נפרט אודות ההבדלים בין סוגי שרתים שונים, נסביר תחילה מהו שירות אחסון; שירותי האחסון הם שירותים מאובטחים הכוללים אחסון מלא, הן של מסד הנתונים של אתר אינטרנט מסוים והן של דפי האינטרנט שלו. שירות זה מאפשר לאתר מסוים להיות זמין ברשת בכל עת.

השכרת שרת אחסון – סוגי שרתים שונים

כיום, עולם אירוח האתרים מציע ארבעה סוגים של שרותי אחסון:

שרת חינמי

השרתים החינמיים כשמם כן הם – שרתים הניתנים בחינם. אולם, אף על פי שלא נגבה תשלום מבעל האתר בעבור שירותי האחסון, בעל האתר מקבל משאבים מוגבלים למדי ושירותי האחסון מציפים את אתרו בפרסומות שונות.

אחסון ייעודי

השרתים הייעודיים הם שרתים יקרים למדי, אשר במסגרתם כל אתר אינטרנט מקבל שרת פרטי משלו ונהנה מכלל המשאבים של השרת.

אחסון שיתופי

בניגוד לאחסון הייעודי בו כל אתר אינטרנט מקבל שרת פרטי משל עצמו, השרתים השיתופיים מאחסנים בו זמנית מספר אתרי אינטרנט שונים ומריץ אותם על אותה מערכת ההפעלה. על כן, כלל האתרים המאוחסנים באופן זה מושפעים האחד מהשני. כלומר, בזמן בו אתר מסוים נהנה מתעבורה גבוהה ועל כן משתמש במשאבים רבים, אתר אחר עשוי להיות מושפע בביצועיו מן האתרים האחרים המאוחסנים על השרת המשותף.

אחסון וירטואלי

האחסון הווירטואלי הוא למעשה סוג אחסון הנוטל את היתרונות של יתר הסוגים ומשלב ביניהם. כלומר, היות ומדובר הלכה למעשה בשרת שיתופי המאחסן מספר אתרים בו זמנית, מדובר בשירות זול יותר מאשר השירות המוצע במסגרת השכרת שרת אחסון אתרים ייעודי.

יחד עם זאת, היות ובמסגרת שירות זה כל אתר מקבל משאבים ומערכת הפעלה משל עצמו, הוא אינו מושפע מביצועי יתר האתרים המאוחסנים על גבי השרת.

אודות Host & Found

חברתנו מספקת שירותים ממוחשבים, מקצועיים ומאובטחים בתחומים הבאים: אירוח שרתים, אחסון אתרי אינטרנט, אחסון שרתים, שירותי סטרימינג, שרתים וירטואליים, שירותי ענן, שירותי אי-מייל ועוד. אנו מעניקים את שירותי האחסון והמחשוב על גבי שרתים אמינים, מהירים, יציבים וחזקים.

אנו מאמינים בהענקת שירות מקצועי, אדיב ואישי לכלל לקוחותינו ומזמינים אתכם להצטרף אל שורה ארוכה של לקוחות קבועים ומרוצים.

לפרטים נוספים ולקבלת הצעת מחיר לאחסון התואם את הצרכים שלכם, מלאו את טופס יצירת הקשר המופיע באתר או התקשרו אלינו למספר 03-6872767.