חבילות - שרתי VPS

החל מ - 50 ש"ח בחודש
חבילות - Exchange

החל מ - 20 ש"ח לתיבה
חבילות - אחסון אתרים

החל מ- 20 ש"ח בחודש
חבילות - אחסון פריוריטי

החל - מ 2 משתמשים
חבילות - גיבוי לענן

החל מ - 4 ש"ח לג'יגה
זמינות וניתור 24/7
שמים דגש על אבטחת
פריסת חוות ארצית
שירותי סינון דואר מתקדמים
ממשוק לספקיות תשתית
מיקומי חווה
Cloud Hosting

בין לקוחותינו:

our clients
טבלת השוואות בין רשת מקומית למחשוב ענן
רשת מקומית מחשוב ענן
רכישת חומרה + רישוי השקעה יקרה, מחייב השקעה כספית גבוהה בכדי להבטיח ניצול נכון וחכם לעתיד. במקרים של גדילה מהירה מחייב שדרוגים או החלפת החומרה. במקרים של צמצום מדובר בהשקעה לשווא. אין,השירות מבוסס על מערכות השרתים של ספק השירות לרוב חזקות משמעותית ממערכות מקומיות. עם אפשרות להרחבה/ צמצום משאבים בהתאם לצורך. תשלום חודשי בהתאם לצריכה.
מיקום השרתים לרוב באתר הלקוח, רמת אבטחה נמוכה ברוב המקרים, צריכת חשמל גבוהה. בחוות שרתים, תנאים אופטימליים ומערכות כפולות להבטחת שרידות ויתירות גבוה, חסכון משמעותי בחשמל.
אבטחה בסיסית. אבטחה פיסית וטכנולוגית גבוהה יותר מכל פתרון מקומי אחר.
גמישות אין מלאה ניתן להרחיב ולצמצם משאבי חומרה/ רישוי/ שירותים. התשלום החודשי בגין הצורך האמיתי של הלקוח בלבד.
שדרוגים לבחירת הלקוח שדרוג המחייב כאב ראש גדול, השקעה כספית חוזרת ותהליך הטמעה מורכב. באחריות הספק. מצד הלקוח מדובר על תהליך שקוף במרבית המקרים וללא צרוך בהשקעה, כאב ראש או תהליכי הטמעה
בלתי צפוי תקלות חומרה, וירוסים, תקלות תקשורת, פריצה... משמעות כספית כבדה ללקוח. בד"כ מייצר השבתה של הפעילות עד לתיקון הנדרש. באחריות הספק. סבירות לתקלות משביתות נמוכה משמעותית. וגם במקרה שיש כאלו המשאבים לתיקון גבוהים משמעותית.
יתירות Redundancy נמוכה לרוב רמה נמוכה בשל העלויות הגבוהות סטטיסטיקות מדברות על 97% זמינות למערך מקומי. גבוהה מאוד מערכות כפולות רבות המבטיחות יתירות למרבית סוגי הכשלים (דיסקים, כונן קשיח, שרתים, תקשורת..) התחייבות חוזית לזמינות של 99.9%
פרופורציה בכדי להבטיח שירותי ענן איכותיים נדרשת השקעה גדולה מאוד בכדי להבטיח ביצועים, יציבות ויתירות, חוות השרתים מספקת חלק מתשתיות אלו וכוללת מערכות כפולות של חשמל, מיזוג ותקשורת. מערך אבטחה, מערכות כיבוי אש ועוד רכיבים רבים. בנוסף HostAndFound המספקת את הפתרון הבנוי על מערכות שרתים ומערכות איחסון (Storage) מתקדמות וחזקות. כך לדוגמא דיסק בודד של מערך האיחסון עולה כמו חצי שרת ממוצע. בכדי להבטיח שליטה ובקרה על המערכות ישנן מספר מערכות ניטור אשר בכל מקרה של חשד לתקלה או פגיעה בביצועים מוקפץ כונן לטיפול מיידי. זאת בנוסף למחלקת המומחים שהקימה ומתחזקת את המערכות וכלים רבים המבטיחים ללקוחותינו את הפתרון הטוב ביותר.